Erdenebileg Turmunkh

          Erdenebileg Turmunkh ukończył 25.05.2010 roku Health Sciences University of Mongolia School of Medicine z tytułem doktora medycyny naturalnej. Uczestniczył w 2008 r w kursie masażu orientalnego Mongolskiego Chińskiego Japońskiego Koreańskiego.
          Medycyną zainteresował się jako dziecko , obserwując i ucząc się od swojego dziadka i ojca. Uczestniczył również w procesach leczniczych pacjentów swojej rodziny.
          Dla dr Erdenebileg specjalizującego się w naturalnych metodach leczenia bardzo istotna jest diagnoza z pulsu. Zaburzenie jego rytmu , brak równowagi pojawia się na długo przed ujawnieniem się choroby. Masaż Mongolski poprzez masowanie skóry i receptorów nerwowych leczy związane z nimi nawet odległe narządy wewnętrzne. Również szczególną uwagę należy zwrócić na sukcesy związane z leczeniem różnorodnych schorzeń kręgosłupa.
          Dr Erdenebileg Turmunkh w Polsce pracuje od sierpnia 2012 roku, przez ten czas zyskał sobie rzesze zadowolonych pacjentów.

„Przez zdrowie rozumiem możność istnienia pełnym, dojrzałym, żywym, radosnym życiem, w ścisłym związku z tym, co kocham - ziemią i wszystkimi jej cudownościami”